Nowe mieszkania wykończone pod klucz Warszawa

Nowe mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że jego zakup to bez wątpienia jedna z najpoważniejszych inwestycji w życiu. Z tego też powodu powinny uprzedzać ją naprawdę przemyślane decyzje. Jedną z pierwszych takich decyzji będzie wybór między mieszkaniem z rynku pierwotnego a takim pochodzącym z rynku wtórnego. Mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie, które jako deweloper Państwu oferujemy, mają szereg niezaprzeczalnych zalet, których nie posiadają mieszkania z tzw. drugiej ręki. Mowa tu np. o nowoczesnym wyglądzie, wyższym standardzie wykończenia i nowatorskich rozwiązaniach. Warto wspomnieć też o wysoce rozwiniętej infrastrukturze osiedli, na których się one znajdują: miejscach parkingowych, garażach czy nowoczesnych windach. 

W swoje ofercie mamy zarówno mieszkania w stanie surowym, jak i wykończone pod klucz. Ta druga opcja jest sporą oszczędnością nie tylko – co oczywiste – czasu, ale także i nerwów, które są nieodłącznym elementem remontowania mieszkania na własną rękę. Mieszkanie pod klucz to bowiem lokal, który jest w stu procentach gotowy do zamieszkania. Nie będą już konieczne żadne prace budowlane czy też remonty. Nowe mieszkanie jest wykończone kompleksowo, ma wstawione drzwi, pomalowane ściany, położone płytki oraz podłogi. W gotowym mieszkaniu można też od razu korzystać z kuchni i łazienki.

Nowe wykończone mieszkanie

Zakup wykończonego pod klucz mieszkania to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, którego – szczególnie w dzisiejszych, tak zabieganych realiach - wciąż jest jak na lekarstwo. Ominie Państwa jeżdżenie po marketach budowlanych w poszukiwaniu potrzebnych elementów, szukanie sprawdzonej ekipy remontowej, a także kontrola przebiegu kolejnych prac wykonywanych przez fachowców, na co przeznaczyliby Państwo tego czasu naprawdę sporo. Wszystko to będzie leżeć po stronie JANPUL Developer. Co za tym idzie, nie będą Państwu spędzały snu z powiek obawy o to, czy wybrana ekipa remontowa dobrze wywiąże się ze swoich zadań, czy wykona wszystkie zlecone prace w ustalonym wcześniej terminie i czy ich jakość nie będzie pozostawiała wiele do życzenia.

Kolejnym plusem gotowego mieszkania jest fakt, iż od razu poznają Państwo całość kosztów, które będą musieli Państwo ponieść przez wprowadzeniem się do niego. W przypadku samodzielnego wykańczania praktycznie zawsze wychodzi coś w tzw. „praniu”, a niedoszacowanie kosztów może sięgać nawet 20%. Warto wspomnieć też o tym, że fachowcy wykańczający mieszkanie pod klucz oferują produkty od razu z montażem. Co za tym idzie, usługa taka opodatkowana jest 8% stawką vat. Przypomnijmy, że stawka vat na zakup produktów budowlanych wynosi 23%.

Mieszkanie gotowe pod klucz

Wymienione wyżej zalety gotowego mieszkania to nie wszystko. Wybierając wykończone mieszkanie mogą Państwo zapłacić tylko jeden rachunek. Z uwagi na to, że ominie Państwa korzystanie z pomocy wielu ekip budowlanych oraz wykończeniowych, nie będą Państwo podpisywać kolejnych umów i poszukiwać następnych fachowców. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że zarówno sam zakup, jak i wykończenie mieszkania opłacić mogą Państwo jednym kredytem.

Nie można też zapomnieć o tym, że na zamontowane przez ekipę remontową elementy nałożona jest obejmująca dwa lata rękojmia, a na zakupione produkty – gwarancja. Podsumowując, mieszkanie pod klucz to doskonałe wręcz rozwiązanie dla osób, które nie lubią tracić czasu, cenią fachową pomoc oraz oszczędność. To zatem bardzo wygodny sposób na wykończenie mieszkania, dlatego warto rozważyć taką opcję.

Wykończone mieszkanie na sprzedaż

JANPUL Developer ma w swojej ofercie wykończone pod klucz mieszkania w Warszawie. Jeśli chcą Państwo od razu wprowadzić się do kompletnie wykończonego mieszkania, znajdującego się w pięknej okolicy, na osiedlu charakteryzującym się rozwiniętą infrastrukturą, na pewno znajdą Państwo w naszej developerskiej ofercie coś dla siebie. Ominie Państwa cały trud wykańczania i urządzania, nie będą musieli się Państwo również obawiać dodatkowych wydatków. Zapraszamy do kontaktu.

3 pokoje, 55 m2

1 piętro

UL. WARZELNICZA 7, WARSZAWA 

Mieszkanie wykończone pod klucz

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Czy chcesz już teraz wprowadzić się do całkowicie wykończonego, nowoczesnego mieszkania w Warszawie na zielonej Białołęce. Bez zbędnych formalności, dodatkowych wydatków, trudu wykańczania i urządzania – po prostu zadzwoń do nas i już teraz umów się na odbiór kluczy.

POZNAJ NASZE MIESZKANIE W INWESTYCJI FUTURE GARDENS


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022