Premiera inwestycji w Pruszkowie OBROŃCÓW POKOJU >>

 • Już od

  7 900

  zł/m2

  WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
  WARZELNICZA 7

  Future Gardens 3

  Nowoczesna i elegancka architektura doskonale wpisuje się w charakter zielonej Białołęki. Zakup mieszkania na osiedlu Future Gardens 3 to doskonała inwestycja dla osób, które cenią sobie życie w miejscu, gdzie zielona przestrzeń odgrywa istotną rolę.

3

KAMERALNE BUDYNKI

81

MIESZKAŃ

2-4

POKOJOWE MIESZKANIA

2023

TERMIN ODDANIA

GALERIA ZAKOŃCZONYCH ETAPÓW
GALERIA 3 ETAPU
  ATUTY INWESTYCJI
  1 MIN DO SZKOŁY
  7 min do przedszkola
  1 MIN DO AUTOBUSU
  11 MIN DO METRA
  5 MIN DO TRASY S8
  12 DO MOSTU PÓŁNOCNEGO
  2 min do ścieżki rowerowej
  Bezpieczne
  zamknięte osiedle
  Plac zabaw
  Siłownia plenerowa
  kameralne 2 piętrowe budynki
  ogródki do 238m2
  wózkownia
  rowerowania w każdym budynku
  komórki lokatorskie
  boksy do wszystkich mieszkań
  winda do poziomu garażu
  ekologiczna kotłownia na dachu

  Kameralna zabudowa, nowoczesna architektura inwestycji w połączeniu z najwyższą dbałością o detale będzie idealnie współgrać z otaczającym terenem.

  Bliskość Puszczy Słupeckiej i Kanału Żerańskiego
  zapewnią mieszkańcom ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta.

  Komunikacja 
  autobusy, Szybka Kolej Miejską oraz arteria Trasy Toruńskiej i Most Północny, zapewnią szybko dojazd do centrum Warszawy

  MIESZKANIA W SPRZEDAŻY

  Funkcjonalność i wysoki standard - tym wyróżnia się każdy z apartamentów w inwestycji Future Gardens.

  Waszym ostatnim 3 etapie znajdą Państwo jedynie 81 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od 40m2 do 71 m².

  Dołożyliśmy wszelkich starań żeby wszystkie lokale były przestronne i funkcjonalne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich aranżacja była dla Właściciela prawdziwą przyjemnością.

  Wszystkie budynki wyposażono w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

  W budynkach znajdą się również wózkownie i rowerownie. Na terenie drogi zewnętrznej zlokalizowano miejsca postojowe zewnętrzne. Ważnym aspektem osiedla jest jego bezpieczeństwo, dlatego zostało ono ogrodzone oraz przygotowano infrastrukturę pod monitoring.

  Na terenie osiedla Future Gardens w strefie rekreacyjnej znajduje się duży plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz siłownia plenerowa dla fanów fitnessu.

  Przy budynkach zaprojektowano dogodny podjazd dla wózków i rowerów, a przy ostatnim budynku znajduje się winda zewnętrzna.

  Największym atutem są przynależne do mieszkań na parterze ogródki o powierzchni od 42m2 do 283m2. Ich układ pozwoli nie tylko na większe wykorzystanie przestrzeni, ale i zapewni nam maksimum prywatności. Mieszkania na 1 i 2 piętrze posiadają duże balkony o powierzchni 5m2 i 11m2. Własna namiastka przyrody w sercu zielonej Białołęki sprzyjać będzie rodzinnym chwilom spędzanym na świeżym powietrzu.

  Bliskość Kanałku Bródnowskiego oraz sąsiadującego z nim Kanału Żerańskiego zachęcać będzie do częstych spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Amatorów leśnych wycieczek kusić będą rozległe tereny leśne Białołęki Dworskiej, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej.

  LOKALIZACJA

  Komunikacja Warszawa Białołęka

  Wypoczynek Warszawa Białołęka

  Edukacja Warszawa Białołęka

  Usługi Warszawa Białołęka

  URZĄDZANIE MIESZKANIA POD KLUCZ

  Czy chcesz wprowadzić się do wykończonego, nowoczesnego mieszkania w Warszawie? Bez zbędnych formalności, dodatkowych wydatków, trudu wykańczania i urządzania – zadzwoń i zapytaj naszych doradców sprzedaży.

  Tylko 4 kroki

  dzielą Cię od nowego mieszkania

  Wybierz mieszkanie
  Skontaktuj się z nami
  Zarezerwuj mieszkanie

  wstępnie na 3 dni, a my prześlemy Ci wzory dokumentów abyś w domu mógł się zapoznać. Podpisz umowę rezerwacyjną zdalnie lub w BS i wpłać tylko 5000 zł.

  Umów spotkanie

  na terenie inwestycji w celu obejrzenia zarezerwowanego mieszkania.

  Wypełnij formularz

  skontaktujemy się w ciągu 24h

  Błędne dane
  Błędne dane
  Błędne dane
  Błędne dane

  Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane i zaakceptuj poniższe zgody. Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe

  Wymagana zgoda
  Nieprawidłowe dane
  Wymagana zgoda

  Administratorem danych osobowych jest spółka JANPUL z siedzibą w Warszawie przy ul. Białołęckiej 259 oraz Spółki z grupy JANPUL Developer powiązane osobowo lub kapitałowo.

  Invalid Input

  MIESZKANIA BIAŁOŁĘKA

  Osiedle Future Gardens ma do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom nowoczesne, przestronne i niezwykle funkcjonalne apartamenty z pięknym tarasem, ogrodem czy balkonem. Do mieszkań przynależą komórki i boksy lokatorskie, a także garaże podziemne. To wszystko znajdziemy w zielonej części Warszawy jaką jest Białołęka. W zależności od potrzeb przyszłych lokatorów, osiedle Future Gardens posiada w swojej ofercie mieszkania o powierzchni od 40 do 71 m2, zlokalizowane w 3 budynkach, w każdym po 27 mieszkań.


  Siedziba Janpul Developer
  ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

  PRUSZKÓW, Obrońców Pokoju 25
  ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
  umów się na spotkanie

  ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
  pon-pt: 10.00-18.00
  sob: 10.00-15.00

  Napisz do nas

  Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

  Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022