• Już od

  7 900

  zł/m2

  Warszawa Białołęka

  Future Gardens 3

  2-4 pokoje z ogródkami do 283 m2
  Komórki lokatorskie i boksy rowerowe
  5 min do trasy S8 i 12 min do Mostu Północnego

  To już OSTATNI - 3 etap osiedla FUTURE GARDENS, przy ulicy Warzelniczej w Warszawie. Oddajemy w Państwa ręce 3 funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Kameralna, niska zabudowa to idealna przestrzeń dla ludzi szukających atrakcyjnego miejsca do życia.

MIESZKANIA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Chcesz kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie, z dobrą lokalizacją, zieloną przestrzenią wokół i miejscem, które uatrakcyjni Twój wolny czas?
Future Gardens, to nowoczesne osiedle, które w całości ukierunkowane jest na swoich mieszkańców, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Z myślą o przyszłych lokatorach, mieszkania na Białołęce mają do zaoferowania powierzchnie większe i mniejsze. Z dostępem do balkonu, tarasu czy ogrodu w zależności od lokalu. Garaż podziemny, plac zabaw, dobra komunikacja i stale rozwijająca się infrastruktura wokół, to tylko niektóre z udogodnień, jakie zapewnia osiedle Future Gardens. Mieszkania na Białołęce, projektowane są w taki sposób, aby sprostać potrzebom swoich przyszłych lokatorów, tworząc dla nich idealną strefę komfortu.

Białołęka Nowa inwestycja 

Mieszkania Warszawa – Białołęka – nowa inwestycja Future Gardens to dobra inwestycja w Twoją przyszłość. Niezwykle atrakcyjna oferta mieszkań jaką kieruje do nas Janpul Deweloper. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, dobrze zlokalizowane i skomunikowane z miastem. Bliskie sąsiedztwo puszczy, parków czy wody, czyni to miejsce enklawą ciszy, spokoju i pełnego odprężenia po ciężkim dniu. Dobrze rozwinięta infrastruktura w pobliżu osiedla – sklepy, lokale usługowe, obiekty sportowo-rekreacyjne i oświatowe w dużym stopniu ułatwią naszą codzienność. Dobra lokalizacja osiedla, sprzyja ciągłemu rozwojowi okolicy, gdzie nie brakuje chętnych na różnorodne inwestycje, wychodzące naprzeciw mieszkańcom. Będzie to także znakomite miejsce na założenie własnego biznesu czy prowadzenie swojej działalności.

Future Gardens to wymarzona własna przestrzeń, zapewniająca wypoczynek na najwyższym poziomie z dbałością o wszelkie detale, które w znaczący sposób uprzyjemnią życie codzienne. Tarasy, balkony czy ogrody przynależące do mieszkań, zapewnią pełen komfort funkcjonowania. Komórki i boksy lokatorskie oraz podziemne garaże, zadbają o nasz dobrobyt. Natomiast cichobieżna winda zatroszczy się o nasze nogi, a także małe i duże ciężary.

Future Gardens będzie miał do zaoferowania 2, 3 i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni od 39 do 69m2. Idealne dla osób młodych jak i rodzin z dziećmi.

Sprawdź https://janpul.pl/future-gardens

BIAŁOŁĘKA WARSZAWA

Białołęka- dzielnica znajdująca się w prawobrzeżnej części Warszawy, usytuowana na powierzchni 73,04 km2, z liczbą ludności 124 125. Dzielnicami graniczącymi z Białołęką są Targówek, Praga Północ i Bielany a także z Łomiankami, Nieporętem, Jabłonną i Markami. Jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą Warszawy, występuje tu podział funkcjonalny tj., część przemysłowa, gdzie znajduje się między innymi Elektrociepłownia Żerań, Polfa Tarchomin SA. oraz części mieszkaniowe tzw. małe dzielnice tj.:

1. Nowy Tarchomin

2. Nowodwory

3. Nowe Świdry

4. Choszczówka

5. Białołęka Dworska

6. Płudy

7. Henryków

8. Brzeziny

9. Lewandów

10. Kobiałka

11. Białołęka Szlachecka

12. Mańki-Wojdy

Komunikacja opiera się głównie na ruch autobusowym oraz przebiegającej linii kolejowej w kierunku Działdowowa, co daje możliwość połączenia z Centrum Warszawy, kursuje tu również kilka lini tramwajowych do pętli tramwajowej Annopol. Ponad to znaczące w komunikacji są ul. Modlińska, jest to część drogi krajowej 61 w kierunku Augustowa, Trasa Toruńska przechodząca w drogę S8 prowadzącą do Białegostoku oraz ul. Płochocińska w kierunku Nieporętu.

Białołęka jest wymarzony miejscem dla osób ceniących sobie spokój połączony z urokliwymi terenami zielonym oraz miejscami do wypoczynku na łonie natury, usytuowane są tu cztery parki miejskie: Henrykowski ze ścieżką zdrowia oraz specjalnym wybiegiem dla psów, Picassa, mający charakter wypoczynkowo- rekreacyjny, Strumykowa, posiada charakter krajobrazowy, oraz najmłodszy Ceramiczna, z wieloma atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Znajdują się tu również dwa rezerwaty przyrody: Ławice Kiełpińskie oraz Łęgi Czarnej Strugi oraz Kanał Żerański, bardzo ważny element żeglugi śródlądowej.

Zabudowa Białołęki jest zróżnicowana i obejmuje zarówno bloki z wielkiej płyty, domki jednorodzinne jak również nowoczesne osiedla mieszkaniowe, jednym z nich jest nowo powstające kameralne osiedle Future Gardens.

Komunikacja

Edukacja

Usługi

Wypoczynek

DEWELOPER WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

JANPUL DEWELOPER jest inwestorem, który istnieje na rynku budowlanym już od ponad 21 lat. Nasze projekty realizujemy na terenie województwa mazowieckiego od 1998 roku. Na szczególną uwagę zasługuje nasza najnowsza inwestycja budowlana w Warszawie Białołęce, w ramach której powstaje nowoczesne osiedle Future Gardens. Dzielnica Warszawa-Białołęka, została dostrzeżona przez naszą firmę ze względu na swój potencjał, który niesie ze sobą wiele korzyści dla przyszłych mieszkańców tej okolicy. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi klienci mogli kupić mieszkanie w dobrej cenie, świetnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z Warszawą, o szerokiej infrastrukturze i zapleczu usługowym. Nie może także zabraknąć terenów zielonych i atrakcyjnych miejsc do aktywnego wypoczynku. Wszystko ma tworzyć integralną całość. Takim właśnie miejscem jest Warszawa Białołęka, zielona dzielnica stolicy, która stale się rozwija. Janpul Deweloper inwestuje w takie miejsca, budując osiedla marzeń. Nasze mieszkania w dzielnicy Warszawa Białołęka są projektowane ze szczególną dbałością o każdy detal, który mógłby wpłynąć na lepszy komfort lokatorów. Dla nas klient i jego dobro są najważniejsze. Dlatego poszukujemy wyjątkowych, a zarazem praktycznych miejsc pod inwestycje, aby ich przyszli mieszkańcy mogli poczuć się jak najlepiej i to nas wyróżnia.

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA - HEMARA

Jest takie miejsce w dzielnicy Warszawa Białołęka, gdzie cisza, spokój i bliskość przyrody zachęcają do pozostania tu choć na chwilę. Jest nim ulica Mariana Hamera, zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie terenów leśnych Białołęki Dworskiej, Lasu Bródnowskiego, Rezerwatu Przyrody Łęgi Czarnej Strugi czy Puszczy Słupeckiej. Sąsiedztwo przyrody zaprasza mieszkańców do odpoczynku na świeżym powietrzu, spacerów i aktywnego spędzenia wolnego czasu nad leżącym nieopodal Kanałem Żerańskim. Bliskość, przedszkola, szkoły, kościoła i sklepów, znacznie ułatwia życie codzienne. Natomiast dobrze rozwinięta komunikacja gwarantuje szybkie dotarcie do centrum Warszawy.
Janpul Deweloper dostrzegł te wszystkie atuty okolicy i zaplanował przy ul. Mariana Hemara swoją kolejną inwestycję - osiedle Future Gardens. Kameralne osiedle, które będzie stworzone z myślą o osobach ceniących bliskość przyrody, piękno terenów rekreacyjnych i swobodny dostęp do centrum miasta.

Mieszkania Białołęka

Białołęka – to dzielnica Warszawy, która jest położona po prawobrzeżnej części miasta i ma powierzchnię 73,04 km². Przyciąga ona uwagę mieszkańców, którzy lubią otaczać się przyrodą. Już dziś liczba mieszkańców wynosi już 119 374. Przy ulicy Warzelniczej 7 w zielonej dzielnicy Warszawy, Białołęce powstaje nowe, kameralne osiedle - Future Gardens. Będzie to doskonała inwestycja dla osób, które cenią sobie życie w miejscu, gdzie zielona przestrzeń odgrywa istotną rolę. Szybki dojazd zapewniają: ulica Modlińska, która jest przedłużeniem ul. Jagiellońskiej, jednocześnie będącej częścią drogi krajowej nr 61 w kierunku Augustowa, a także Gdańska i Mazur; Trasa Toruńska - część drogi ekspresowej S8. Ważnym szlakiem komunikacyjny jest również ulica Płochocińska stanowiąca fragment drogi wojewódzkiej nr 633 w kierunku Nieporętu.

Mieszkania Białołęka dostępne w sprzedaży >>


[widgetkit id="94"]

Dom Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich

Mija drugi rok od momentu utworzenia Domu Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Placówka ta powstała z inicjatywy kombatantów, którzy pragnęli mieć miejsce, w którym mogą się spotkać i wspólnie spędzić czas. Obecnie we wszystkich dzielnicach Warszawy, w tym także na Białołęce, trwa akcja informacyjna na temat oferty Domu Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Kontynuuj czytanie

VII edycja „Biegu przez most” na Białołęce

W imieniu Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Grzegorza Kucy, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji „Biegu przez most”, który odbędzie się już 22 września 2019 roku o godzinie 11:00. Biegacze, którzy wezmą udział w tej największej imprezie sportowej w dzielnicy, będą mieli do pokonania 10-kiloemtrową trasę. W tym roku start i meta zlokalizowane będą przy Galerii Północnej, od strony ul. Szafrańców.

Kontynuuj czytanie

Wakacyjny cykl potańcówek na Białołęce

W imieniu Burmistrza Dzielnicy Białołęki m.st. Warszawy oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Kultury zapraszamy serdecznie na kolejne potańcówek na Białołęce, które odbywać się będą w ostatnią niedzielę każdego wakacyjnego miesiąca w godzinach 17:00-19:00. W lipcu impreza planowana jest na 28 lipca w Parku Magiczna. Tym razem bawić się będziemy przy muzyce z lat 60’. Rock’n’roll, Beatlesi i polski bigbit – cóż to będzie za wieczór!

Kontynuuj czytanie

Program „Dobry Start” na Białołęce

Wszystkim mieszkańcom Białołęki przypominamy o możliwości skorzystania z programu „Dobry Start”, w ramach którego można otrzymać 300zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Świadczenie przysługuje każdemu dziecku, które nie ukończyło 20 roku życia. Rodzice mogą skorzystać z programu bez względu na dochód. 

Kontynuuj czytanie

III Edycja Twórczych Podwieczorków w Parku Henrykowskim na Białołęce

Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Białołęki do wzięcia udziału w III Edycji „Twórczych podwieczorków”. Przez cały lipiec i sierpień, co piątek, w Parku Henrykowskim będzie można posłuchać muzyki z różnych zakątków świata. Imprezy odbywające się w ramach tej edycji mają charakter międzypokoleniowy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Kontynuuj czytanie

Wnioski do programu „Dobry start”

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Białołęki do wzięcia udziału w programie „Dobry start”, w ramach którego każdy uczeń rozpoczynający rok szkolny ma prawo do otrzymania jednorazowego wsparcia w wysokości 300zł. Ze świadczenia mogą skorzystać wszyscy rodzice, bez względu na wysokość dochodów. „Dobry start” przysługuje wszystkim dzieciom uczącym się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 roku życia.

Kontynuuj czytanie


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022