Premiera inwestycji w Pruszkowie OBROŃCÓW POKOJU >>

janpul-deweloper-warszawa

JANPUL DEVELOPER

Naszą pasją jest budowanie, którą rozwijamy dzięki naszym klientom już ponad 23 lata!

Realizujemy nasze inwestycje w Warszawie, Pruszkowie..

HISTORIA

Jesteśmy firmą deweloperską i działamy na rynku nieruchomości od 1998 roku.

Od początku swej działalności firma wykazuje się dynamicznym rozwojem, o czym może świadczyć szereg inwestycji zrealizowanych na terenie województwa mazowieckiego w szczególności w Pruszkowie, Ząbkach, Józefowie oraz w Warszawie na Białołęce. Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, budowa i sprzedaż mieszkań w małych, kameralnych budynkach wielorodzinnych, znajdujących się w dogodnych lokalizacjach. 

CEL

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta.


Dlatego też nasz zespół tworzą kompetentni ludzie, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem, by móc sprostać wymaganiom Klientów. W każdym przypadku dbamy o budowanie zaufania, indywidualne podejście do potrzeb Klienta przy zachowaniu stabilnej i konkurencyjnej pozycji na rynku.

NASZ ZESPÓŁ

Profesjonalny zespół, który zwycięża zespołowo.

Ludzie o wysokich kwalifikacjach, wszechstronnej wiedzy i bogatym doświadczeniu. To dzięki nim udało się zbudować zaufanie wśród Klientów i kontrahentów. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom.


Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 08.00-16.00

PRUSZKÓW, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: 10.00-15.00

Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2021