janpul-deweloper-warszawa

KREDYT NA MIESZKANIE

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji kredytowych dedykowanych specjalnie Klientom JANPUL Developer. Mogą Państwo skorzystać z pomocy profesjonalnego Eksperta Finansowego.

Jakub Lotz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 785 663 984

Dominik Machnacki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel: 570 555 102

Sprawdź Twoją zdolność kredytową!

Informacje do przygotowania wstępnej oferty kredytowej, którą należy wpisać w treści:

 • wartość mieszkania/domu
 • wartość kredytu

Co Państwo zyskują:

 • profesjonalne konsultacje
 • atrakcyjne wynegocjowane oferty kredytowe
 • 26 wiodących banków
 • prowizje bankowe od 0 %
 • kredyty na zakup i wykończenie nieruchomości
 • wsparcie w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej
 • negocjowanie indywidualnych warunków cenowych w bankach
 • odciążenie w skompletowaniu i dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz wniosków kredytowych do co najmniej dwóch wyselekcjonowanych banków
 • szybkość i kontrolę nad całym procesem kredytowania

Własne mieszkanie jest w zasięgu Waszych możliwości!

Wypełnij formularz

Błędne dane
Błędne dane
Błędne dane
Błędne dane
Błędne dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Administratorem danych osobowych jest spółka JANPUL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Białołęckiej 259 oraz Spółki z Grupy JANPUL Developer powiązane osobowo lub kapitałowo.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie zakupem nieruchomości pochodzących z rynku pierwotnego. Nic w tym dziwnego, zdecydowanie się na taką opcję niesie za sobą wiele zalet, o które ciężko w przypadku zakupu mieszkania na rynku wtórnym. Kupując mieszkanie wprost od dewelopera, jego wykończenie mogą Państwo zaprojektować od początku do końca wedle swojego indywidualnego gustu i stylu życia, tak pod kątem funkcjonalności, jak i detali w postaci choćby kolorystyki i faktur. To nie wszystko, jako deweloper stawiamy na innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania oraz nowoczesne budownictwo. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nabycie nieruchomości z rynku pierwotnego bardzo często wiązać będzie się z potrzebą wzięcia kredytu na mieszkanie. Decydując się na zakup nieruchomości u nas, mogą Państwo skorzystać z bezpłatnych konsultacji kredytowych, które przeznaczone są specjalnie dla klientów JANPUL Developer. Podczas nich rozwiane zostaną wszelkie Państwa wątpliwości związane z kredytem mieszkaniowym. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy w kontakcie z dwudziestoma sześcioma wiodącymi bankami, możemy wynegocjować wyjątkowo atrakcyjne oferty kredytowe, często nieosiągalne dla osoby szukającej banku na wzięcie kredytu na mieszkanie na własną rękę.

Kredyt na mieszkanie dla młodych

Posiadanie własnego mieszkania to jedna z kilku rzeczy, o których najczęściej marzą młodzi Polacy, jednak tylko nieliczni z nich mogą sobie pozwolić na zakup nieruchomości za gotówkę. Niemniej nie można w nieskończoność mieszkać u rodziców lub wynajmować pokój czy mieszkanie. Co za tym idzie, coraz więcej młodych osób interesuje się zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego, jako jedyną szansą na posiadanie swojego własnego M. Nie da się nie zauważyć, że potencjalnym kredytobiorcom banki stawiają coraz wyższe wymogi, przez co wzięcie kredytu mieszkaniowego często bywa dla młodych osób utrudnione. Otrzymanie kredytu na mieszkanie dla młodych będzie z pewnością prostsze do zrealizowania, jeśli – chcąc kupić nieruchomość od JANPUL Developer - skorzystają Państwo z oferowanych przez nas profesjonalnych konsultacji. 

Kredyt hipoteczny

Produktem bankowym, z którym na pewno spotkają się Państwo przy wyborze kredytu na mieszkanie jest kredyt hipoteczny. Tego rodzaju kredyty cieszą się dość dużym zainteresowaniem, ponieważ charakteryzują się z jednej strony stosunkowo niskim oprocentowaniem, z drugiej zaś – wyjątkowo długim okresem zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli chodzi o oprocentowanie kredytu hipotecznego, może być ono nawet dwukrotnie niższe w porównaniu z kredytami konsumenckimi. Może się też okazać, że wysokość raty nie będzie się znacznie różnić od opłat za najem. W ramach umowy kredytowej bank udzieli Państwu kredytu, którego zabezpieczenie stanowić będzie nieruchomość. Jeżeli po konsultacji z nami zdecydują się Państwo właśnie na kredyt hipoteczny, podobnie jak w przypadku innych kredytów, tak i tutaj zapewniamy pomoc w wyborze takiej oferty, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Kredyt na nieruchomość

Zaciągniecie kredytu na mieszkanie to bardzo ważna decyzja, wiążąca się z poważnym zobowiązaniem finansowym na wiele lat. Z tego też względu zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalnego eksperta finansowego. Takie konsultacje kredytowe dla Państwa, jako klientów JANPUL Developer, będą bezpłatne. Zapewniamy Państwu pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, prowizje bankowe od 0%, dostęp do kredytów na zakup i wykończenie nieruchomości czy negocjowanie indywidualnych warunków cenowych w bankach. Po naszej stronie będzie też skompletowanie i dostarczenie wszelkich niezbędnych dokumentów oraz wniosków kredytowych do co najmniej dwóch wybranych uprzednio banków. W ten sposób zyskują Państwo także szybkość i pełną kontrolę nad całym procesem kredytowania, począwszy od zapoznania się z ofertami kredytowymi, poprzez przygotowanie odpowiedniej dokumentacji kredytowej i podpisanie umowy kredytowej, a skończywszy na uruchomieniu środków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022