Premiera inwestycji w Pruszkowie OBROŃCÓW POKOJU >>

Domowa biblioteczka rajem nie tylko dla moli książkowych

Domowa biblioteczka jest miejscem, które cieszy osoby, uwielbiające czytać, ale również dekoratorów wnętrz. Radość dekoratorów wnętrz na wieść, że w domu ma znaleźć się biblioteczka, nie jest bezpodstawna, ponieważ to miejsce może okazać się ciekawym dodatkiem dekoracyjnym, dopełniającym całość wnętrza. Jeżeli interesuje cię takie wykończenie wnętrza, które dopełni biblioteczka, nie powinieneś się zastanawiać, domową biblioteczkę możesz urządzić w praktycznie każdym miejscu i w każdym stylu!

Nasze pomysły na domowe biblioteczki

Z domowymi biblioteczkami jest tak, że mają do siebie to, że możemy urządzić je w stylu nowoczesnym, eleganckim lub klasycznym. To od nas zależy, który z tych stylów wybierzemy i jak będziemy chcieli zagospodarować naszą przestrzeń.

Biblioteczki nowoczesne

Interesują cię niebanalne rozwiązania? Biblioteczki w stylu nowoczesnym będą tym, w czym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Biblioteczki w stylu nowoczesnym charakteryzują się głównie minimalistycznymi regałami, które sprawią, że same książki staną się wystarczającą ozdobą. Jednak jeżeli masz więcej miejsca i szukasz innowacyjnych rozwiązań? Z pewnością spodobają Ci się regały, które posiadają nieregularne półki i samym swoim kształtem mogą zrobić furorę.

Biblioteczki klasyczne

Może się wydawać, że biblioteczki klasyczne wyszły z mody, jednak nie jest prawdą, ponieważ takie biblioteczki również mogą okazać się ciekawym miejscem w domu, jeżeli odpowiednio zadbamy o ułożenie książek i dodatków na półkach regału. Aby wzbogacić swoje wnętrze o dodatki na biblioteczce, najlepiej w kolorach, które przeważają w danym pomieszczeniu lub ciekawym zabiegiem jest ułożenie kolorystycznie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Biblioteczki wiszące

Jeżeli brakuje miejsca na ziemi, przenieśmy się z naszym pomysłem na ściany. Wydaje się, że regały na ścianach już dawno przeszły do przeszłości, jednak czy na pewno? Regały na ścianach są świetnym miejscem na przechowywanie drobnych rzeczy, gdy brakuje już miejsca w szafkach, ale również mogą stać się świetnym designerskim dodatkiem, który dopełni wnętrze. Półki na ścianach są świetnym miejscem, na którym możemy trzymać książki w ciekawych ułożeniach i połączeniach z dodatkami, gdy już brakuje nam miejsca na regałach wolno stojących.


Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

PRUSZKÓW, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: 10.00-15.00

Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022