Jakie rolety wybrać do wnętrza?

Rolety okienne były używane już od wielu lat. Wcześniejsze ich wcielenia nie zachwycały zazwyczaj wykończeniem oraz designem- miały być praktyczne. Na całe szczęście, obecnie nie musimy się o to martwić. W sklepach internetowych oraz stacjonarnych mamy do wyboru całą gamę różnych wzorów oraz kolorów żaluzji, nie mówiąc o ich rodzajach. Duży wybór rolet do domu z pewnością wielu wam nie ułatwia wyboru. Dlatego, aby rozjaśnić sobie wybór, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Rodzaje dostępnych na rynku rolet do okien

Wraz z rozwojem technologii i potrzeb Klientów, na rynku rolet okiennych coraz możemy dostrzec nowości i ciekawe rozwiązania. W ostatnich latach niezmiennie 3 rodzaje rolet królują w Polskich domach.

Rolety “ dzień i noc”

Kultowe żaluzje do okien, które opanowały rynek. Zrobione z podwójnego materiału, dają możliwość regulacji natężenia światła, które dostaje się do wnętrza domu. Ten rodzaj rolet można uznać za uniwersalny, ponieważ świetnie sprawdzi się w kuchni, łazience, jak i sypialni.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają rozwiązania na lata. Dzięki temu, że materiał osadzony jest w dwóch prowadnicach i idealnie przylega do okna, materiał nie blaknie tak szybko, jak w przypadku rolet wiszących. To kolejny rodzaj uniwersalnej żaluzji, którą możesz zamontować we wszystkich oknach w domu.

Rolety harmonijkowe

Kolejny hit ostatnich lat. Czym zawdzięczają sobie popularność rolety plisowane ? Z pewnością swoją unikatowością i ciekawym mechanizmem. Rolety plisowane idealnie dopasujesz do okien prostokątnych, ale również tych o niecodziennych kształtach.

Dlaczego rolety okienne to dobry wybór?

Jak już mogłeś zauważyć, masz duże pole do popisu, jeżeli chodzi o wybór rolety do domu. W sklepach spotkasz przeróżne wzory, materiały i mechanizmy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś idealnego do swojego mieszkania. Jednak, jeżeli nadal nie jesteś do nich przekonany, jako urozmaicenia wnętrza. Pokażemy Ci inne zalety posiadania rolet okiennych w domu.

  • Ochrona przed upałami,
  • Zwiększona prywatność,
  • Ciekawe urozmaicenie wnętrza.

Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022