Mieszkanie w stylu marynarskim- jak sprawić, by wakacje były z nami cały rok

Styl marynistyczny, który sprawi, że poczujesz się jak na luksusowym jachcie lub pamiętnej wiosce rybackiej, którą odwiedziłeś w wakacje. Lekkość, kolory, naturalne materiały, są tym, co wyróżnia wnętrze w stylu marynistycznym i sprawi, że będziesz czuł się na wakacjach nawet w środku srogiej zimy.

Kolory oraz materiały wykorzystywane w stylu marynistycznym

Jak wspomnieliśmy, styl marynistyczny wyróżnia się lekkością kolorów specyficzną dla tego stylu, które idealnie współgrają z bielą, która w tym przypadku odgrywa kluczową rolę. Tak samo jest z naturalnymi materiałami, które przenoszą nas na nadmorskie wybrzeże. Wiklinowe dodatki, dywaniki, zasłony wykonane z naturalnych włókien z pewnością dodadzą wakacyjnego klimatu w Twoim mieszkaniu. A co z kolorami, o których wspomnieliśmy już na początku akapitu? Oprócz bieli, która króluje na ścianach oraz podłodze, granat oraz czerwień są tym, z czym kojarzymy styl marynistyczny.

Jakie meble wybrać do mieszkania w stylu marynistycznym?

Styl marynistyczny to z pewnością świetny pomysł dla tych, którzy chcą się przenieść do nadmorskiej krainy, nawet w środku zimowej aury. Skoro już wiemy, jakie kolory dominują w tym stylu, jakie meble do mieszkania powinieneś wybrać, aby lato zagościło w Twoim mieszkaniu na dobre? Panuje w tej kwestii naprawdę duża dowolność. Możesz wybrać meble białe albo z ciemnego drewna. Pięknie będą wyglądać meble wykonane z naturalnych materiałów lub lekko przestarzałe, więc warto, abyś odwiedził lokalne giełdy staroci, na których często meble vintage się pojawiają.

Jakie dodatki do mieszkania marynistycznego?

Dodatki to cały klucz do sukcesu, aby uzyskać piękne i dopracowane wnętrze. Dlatego w stylu marynistycznym nie może ich zabraknąć. Wszystko, co związane z morzem oraz plażami może okazać się świetnym dodatkiem do wnętrza. Koło ratunkowe z siatką marynarską rozpięte nad łóżkiem w sypialni, zastąpią niejeden piękny obraz. Natomiast lustra w łazience przyozdobione muszlami zamiast standardowej ramy, świetnie odświeżą wnętrze. Dekorując mieszkanie, nie zapomnij o szczegółach, takich jak świece zapachowe, które idealnie wpasują się we wnętrze, nadając pięknego zapachu.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: Umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Wiosna

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022