Horror Party – ozdoby do wnętrza na imprezę Halloweenową

Święto Duchów, czyli Halloween popularne szczególnie w Stanach Zjednoczonych, powoli rozgaszcza się w Polsce. Co za tym idzie? Coraz to większa ilość osób decyduje się celebrować ten upiorny dzień, podczas przyjęcia z bliskimi. Aby jednak zabawa była udana na tyle, by celebrowanie tego dnia weszło na dobre do waszych kalendarzy. Warto zadbać o odpowiedni klimat, który stworzą dekoracje związane z Halloween.

Jakie dekoracje na Halloween wybrać?

Jest to pierwsza impreza Halloweenowa, którą będziesz organizować? Z pewnością w filmach- w szczególności tych z USA- mogłeś zauważyć niesamowite dekoracje, zapierające dech w piersiach na  okazję. Jako że ten trend celebrowania 31 października wchodzi dopiero w nasze strony, może być ciężej odwzorować niesamowite aranżacje wnętrz z USA. Jednak nie jest to przeszkodą do tego, abyś zrobił niesamowitą imprezę Halloween dla swoich bliskich i znajomych.

Obowiązkowe ozdoby na Halloween – dynie w upiornym wydaniu

Zostały Ci jeszcze dynie z jesiennej dekoracji wnętrza? Nie wyrzucaj ich! Dynie świetnie sprawdzą się, jako ozdoba na Twoje przyjęcie Halloweenowe – jako kultowy symbol tego święta nie może zabraknąć ich we wnętrzu Twojego domu. Pewnie zapytasz, jak w takim razie przerobić zwykłą dynię na taką z nocnych koszmarów. Już podpowiadamy. Możesz klasycznie wraz z rodziną wydrążyć dynie i wyciąć w nich straszne miny. Z pewnością będzie przy tym sporo czasochłonnej zabawy. Jednak, jeżeli goni Cię czas spodoba Ci się pomysł na pomalowanie dyni. W Internecie z pewnością znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, od tych klasycznych po bardziej wymyślne. Obecnie hitem w malowanych dyniach, jest motyw astrologiczny.

Upiorny stolik z przystawkami

Planujesz na swoim przyjęciu stworzyć stolik, na którym będziesz trzymał przepyszne przystawki? Z pewnością nie może on się wyróżniać w upiornym wnętrzu, które stworzysz, jednak też nie może zabraknąć miejsca na Twoje smakołyki. Już spieszymy z kilkoma radami, które pozwolą Ci stworzyć wymarzony upiorne miejsce na smakołyki.
Zależy Ci na tym, aby Twoje pyszne potrawy były owiane nutą grozy? Postaw na praktyczne dekoracje. Same przekąski możesz stworzyć z motywem Halloween, jednak dodatkowym urozmaiceniem będzie dodatnie tam dekoracji. Dekoracją, która nie zabierze Ci miejsca na smakołyki, z pewnością będzie girlanda. Możesz stworzyć ją samodzielnie, wycinając z kolorowego papieru duchy lub nietoperze. Masz namiar gazy lub cienkiego bandaża? Z pewnością pocięta na kawałki się ona sprawdzi, jako imitacja pajęczyn. Jednak, jeżeli masz więcej czasu na wykonanie ozdób związanych z Halloween, możesz zrobić straszliwe słoiki, w których umieścisz słodkie cukierki. Jak zrobić taki słoik? Wystarczy, że pusty i umyty słoik pomalujesz zgodnie z motywami Halloween, a do środka na podkreślenie efektu w ciemności włożysz lampki. Efekt WOW – murowany.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: Umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Wiosna

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022