Pralnia w mieszkaniu - jak zaaranżować funkcjonalną pralnie

Więc urządzasz nowe mieszkanie lub remontujesz te co już masz, a nowy projekt pralni lub pomieszczenia gospodarczego to Twoje marzenia, do którego dążysz?

Dobrze zaprojektowana pralnia skróci godziny Twoich obowiązków domowych sprawiając, że codzienne składanie suchego prania będzie o wiele bardziej znośne. Oto kilka pomysłów, które musisz uwzględnić w projekcie pralni…

Wysokie szafki w pralni 

Wysoka szafka jest niezbędna do przechowywania miotły, odkurzaczy lub deski do prasowania. A możesz chcieć umieścić w niej gniazdko, aby dyskretnie ładować bezprzewodowy odkurzacz poza zasięgiem wzroku gości. Uważasz to za zbędny gadżet, bo nie potrzebujesz szafki na miotły w pralni? Równie praktyczna może okazać się wysoka szafka z półkami do przechowywania ręczników i pościeli, dzięki czemu prosto po suszeniu można je złożyć i odłożyć bezpośrednio z suszarki, co zdecydowanie usprawni przebieg pracy.

Blaty robocze w pralni - mało doceniony niezbędnik pralni 

Czy wiesz, że duża przestrzeń na blacie jest niezbędna do składania i przechowywania ubrań — aby uniknąć gromadzenia się ich w innych częściach domu, takich jak stół jadalny czy krzesło w sypialni. Planujesz blat nad pralką i suszarką ? Pamiętaj o wymiarach dobrze, aby jego głębokość wynosiła co najmniej 650 mm.

Kosz do prania - niezbędnik każdego domu 

Niezależnie od tego, czy są zintegrowane z szafkami, czy wolnostojącymi pojemnikami – dwa kosze na pranie są niezbędne, aby białe i ciemne ubrania można było sortować na bieżąco! Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca i rodzinę, większa ilość koszy na pranie zapewni wygodę, kiedy przygotujesz oddzielne kosze dla poszczególnych osób. 

Mamy nadzieję, że nasze krótkie jednak naprawdę rzeczowe informację pomogą stworzyć Ci idealne miejsce do prania. A po zastosowaniu wskazówek skrócisz czas prac domowych.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: Umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022