Świąteczny wystrój sypialni: zielony + biały

Świąteczny wystrój sypialni jest naprawdę wyjątkowy! Wyniesiony z salonu, który zazwyczaj staje się centrum świątecznym, do bardziej osobistej przestrzeni, którą możesz udekorować tylko dla siebie (i współmałżonka, jeśli taki istnieje). W tym roku proponujemy dużo zieleni i bieli do sypialni. Spraw aby sypialnia stała się ulubionym miejsce do dekorowania na Boże Narodzenie — wystrój może być tak prosty lub wyszukany,  taki jaki chcesz.

Świeża zieleń jako świąteczny wystrój sypialni

Posiadasz lustro w sypialni? Świetnym sposobem będzie zawieszenie na nim ślicznej świeżo zielonej girlandy. To mała wariacja, jeżeli chodzi o święta Bożego Narodzenia. Bo równie dobrze możesz odejść od klasycznych girland oferowanych w sklepach, tylko skorzystać ze świeżego bluszczu, który świetnie będzie prezentował się przez cały rok.

A może trochę sztucznej zieleni? 

Pokochasz mieć choinkę w pokoju – jeśli nie miałeś jej w sypialni do tej pory, powinieneś to rozważyć! Przenieś swoje świąteczne drzewko na środek okien i udekoruj pięknymi ozdobami, które będziesz miał pod ręką. Pięknie w tym roku będą prezentowały się kolory zieleni, szampańskiego złota oraz bieli!

Mniej, znaczy lepiej

Długa girlanda z igieł na komodzie i  trochę pięknie mieniących się światełek na baterię. Zdejmij wszystko z komody, aby ta girlanda miała swój własny moment i naprawdę błyszczała. Wiemy, że ten wystrój nie jest dla wszystkich, ale naprawdę czasem lepiej mieć mniej! Skoro mowa już o minimalizmie co powiesz na małą białą sosnę w doniczce na szafce nocnej ? Z pewnością będzie to ukłon w stronę Świąt Bożego Narodzenia.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022