Pomysły na dekoracje walentynkowe w mieszkaniu, które z pewnością pokochasz !

walentynkowe wnętrze mieszkania

Jednym z ulubionych świąt większości z Was są walentynki, dlatego chowając świąteczne ozdoby do szafy, udekoruj swój dom na to właśnie święto. Jesteśmy prawie pewni, że urocze różowe ozdoby wprowadzą wyjątkową atmosferę w Twoim mieszkaniu!

Pomysły na dekoracje na Walentynki - kominki i wystrój salonu

Posiadasz w swoim mieszkaniu kominek i jest on centrum Twojego salonu? Zdecyduj się na dekorację tej centralnej części domu i opraw ją w kolor różowy! Tegoroczny kominek walentynkowy możesz skupić wokół różowej trawy pampasowej, która oprócz uroczego koloru doda wnętrzu lekkości ze względu na wygląd rośliny - przypomina on lekkie pióra. Oprócz tej pięknej różowej rośliny postaw na delikatne ozdoby w kolorach jasnego różu, który pięknie możesz przełamać innymi dodatkami w kolorze granatu. Wytnij błyszczące serca i zrób z nich girlandę, którą umieścisz nad kominkiem. Te drobne walentynkowe akcenty to dla Ciebie zbyt mało? Uzupełnij je o klimatyczne świece, które w wasz wieczór 14 lutego stworzą wyjątkowy romantyczny klimat.

Walentynkowy wieczór w salonie na wygodnej kanapie podczas oglądania komedii romantycznych ? Stwórz wygodne, ale klimatyczne miejsce z poduszek i kocy. Jeżeli chcesz, możesz kupić typowe walentynkowe koce i poduszki wykorzystujące typowe printy walentynkowe. Jednak naszą propozycją będą klasyczne poduszki oraz koce w kolorach bieli, różu, które przełamiesz innymi mocniejszymi kolorami. Czemu klasyczne printy są bardziej praktyczne? Wykorzystasz je przez cały rok. Różowy kolor poszewek na poduszki oraz kocy będzie świetnym dodatkiem do wiosennej aranżacji wnętrz, która rozbudzi Twoje mieszkanie z zimowego snu.

Dekoracja walentynkowa na stół w jadalni

Zaplanowaliście walentynkową kolację w domu? Udekoruj stół na tę wyjątkową okazję - jest to zazwyczaj niskobudżetowa, ale efektowna dekoracja wprowadzająca wyjątkową atmosferę podczas kolacji. W sklepach zarówno tych internetowych i stacjonarnych znajdziesz piękne tematyczne obrusy w niewielkich cenach - dla tych, co chcą uniknąć banalnych różowych obrusów w serduszka, sklepy oferują o wiele bardziej minimalistyczne wzory w przeróżnych kolorach. Sam obrus czy bieżnik nie zrobi takiego efektu WOW, jak piękne świeże kwiaty i proste klasyczne świece. Skąd w zimę świeże kwiaty? Piękne bukiety znajdziesz w popularnych hipermarketach, jeżeli w Twojej okolicy kwiaciarnie są już zamknięte. Dlaczego powinieneś zadbać o oświetlenie w postaci świec? Kojarzysz kolacje z romantycznych filmów? Świece w nich są główną ozdobą dbającą o wyjątkowy klimat świetlny. Jednak jeżeli chcesz dostarczyć również efektów dźwiękowych, świece posiadające drewniany knot będą pięknie skwierczeć podczas wypalania niczym kominek pełen drewna.

Oprócz wyjątkowej kolacji zróbcie sobie wspólny prezent w postaci nowego wspólnego mieszkania, gdzie stworzycie własne gniazdko. Będzie to prezent, który z każdym rokiem będzie zyskiwał na wartości. Odwiedź nasze biuro sprzedaży 11 lutego podczas dni otwartych i wybierzcie swój wspólny prezent na resztę życia.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022