Nie chowaj dekoracji świątecznych do szafy!

wielkanocne dekoracje w mieszkaniu

Zachowaj świąteczny klimat w mieszkaniu na dłużej niż tylko na 2 dni świąt. Wcale nie musisz chować dekoracji świątecznych zaraz po świętach. Zatrzymaj magiczny wiosenny klimat w mieszkaniu na dłużej. Króliki, kaczuszki to również atrybuty wiosny, które pięknie ożywiają wnętrze Twojego mieszkania, dlatego nie chowaj ich do szafy. Dekoracje świąteczne, a tak naprawdę wiosenne tchną życie w Twoje mieszkanie, dzięki pastelowym kolorom oraz energetycznym wzorom. Kwiaty to zawsze świetny, żywy dodatek do mieszkania, niezależnie od pory roku i formy, w jakiej występują. Kwiaty cięte to dobra opcja dla zapominalskich, którzy zapominają o podlewaniu zielonych przyjaciół z doniczek. W dzisiejszym artykule dowiesz się w jaki sposób, zadbać i wykorzystać dekoracje, które zostały Ci po świętach i zmienić je w wiosenną aranżację.

Wiosenne figurki królików - jak je wkomponować we wnętrze domu

Wiosna to pora roku, która do domu wprowadza wiele radości oraz optymizmu. Piękne ozdoby w kolorach zieleni oraz pasteli przypominają nam o tym, że wkraczamy w coraz cieplejsze dni. Oprócz jasnych kolorów, którymi charakteryzują się dekoracje wielkanocne, należą do nich wiosenne wzory królików, kurcząt czy kacząt. W dekoracjach do domu na wiosnę przeważają jednak króliki - ich podobizny w zależności od wizji autora znajdziemy na poduszkach, kocach, świecach lub obrusach świątecznych. Jednak mimo tego, że znajdziemy ogrom dekoracji świątecznych z motywem króliczym, my dzisiaj skupimy się na figurkach, które każdy z nas z pewnością ma w domu po minionych właśnie świętach. Nie chowaj ich do pudełka w szafie. Króliki to atrybut wiosny, który wnosi do Twojego mieszkania wesoły akcent tej pięknej pory roku. Białe figurki w ostatnich latach podbiły rynek dekoratorski. Zarówno dekoracje na święta Bożego Narodzenia, ale również na Wielkanoc pułki świąteczne uginają się pod ciężarem białych figurek dekoracyjnych. Jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie uniwersalność dekoracji. Białe króliczki, będą pasowały do wnętrza mieszkania o stylu glamour, ale również boho. Dlatego po świętach ustaw je przy świeżych kwiatach lub przy zdjęciach rodzinnych, a wiosna zostanie z wami na dłużej, aż do rozpoczęcia wakacji

Świeże kwiaty i rośliny

Świeże kwiaty w domu nigdy nie wyjdą z mody! Świeże kwiaty i rośliny w domu dają poczucie świeżości oraz pozytywnie wpływają na ogólnie panujący nastrój. Niezależnie od stylu, który panuje w Twoim mieszkaniu kwiaty, będą dobrze uzupełniającym je dodatkiem. Dobrze zadbać jest o sezonowe kwiaty, które dodadzą wyjątkowego klimatu w mieszkaniu nawiązującego do aktualnie panującej pory roku. Po świętach zostały Ci tulipany w wazonie lub żonkile w doniczce? Nie chowaj ich w ciemnych zakamarkach mieszkania, tylko zadbaj o ich ekspozycję. Jest to cudowne tchnienie wiosny w Twoje wnętrze mieszkania. W ten sposób przeniesiesz jej kolory z zewnątrz do środka. Zapach świeżych kwiatów zarówno we wnętrzu stylizowanym na typowo charakteryzującym się ich dodatkiem, ale też tymi surowymi doda świeżości i obudzi je do życia. Nie rezygnuj z kwiatów po świętach, tylko uzupełnij wazon z nimi, aby umilić swoje wnętrze.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022